Locatie & Contactlijst

  • Locatie Dojo
    U vindt de dojo op het Prins Willem Alexander Sportpark 8, gelegen tegenover het nieuwe Zwijsen College. Uw persoonlijke routebeschrijving maakt u hier!

  • Contactlijst
 Naam  E-mail adres  Telefoon
Accommodatie (dojo) 06-30902935
Voorzitter Dhr. Rob Bouwmans voorzitter@dewakwai.nl 06-12739766
Secretaris Dhr. René Höppener secretariaat@dewakwai.nl
Wedstrijd Secretaris Dhr. Paul Bouwmans wedstrijd@dewakwai.nl 0413-377402
Ledenadministratie Mevr. M. van de Broek ledenadministratie@dewakwai.nl 0413-341477
Penningmeester Dhr. Pierre Lunenburg penningmeester@dewakwai.nl
Webmaster Dhr. Koen Strijbosch & Dhr. Patrick Janssen webmaster@dewakwai.nl
Sponsoring werkgroep sponsoring@dewakwai.nl