Algemene Ledenvergadering (ALV) 2019

Zojuist hebben wij per e-mail alle leden / ouders uitgenodigd voor het bijwonen van onze Algemene Ledenvergadering (ALV) op Donderdag 18 April (Vanaf 20.00 uur).
Tijdens deze vergadering kijken we terug naar het afgelopen seizoen en deelt het bestuur de plannen voor 2019.

Helaas zien we dat onze vereniging een tekort heeft aan vrijwilligers.
We willen dan ook een extra oproep doen aan alle sporters/ouders binnen onze vereniging om eens na te denken of ze iets voor onze mooie vereniging kunnen en willen betekenen, zodat we op een bepaalde manier gebruik kunnen maken van uw diensten. We hopen dan ook extra vrijwilligers te mogen verwelkomen, neem bij interesse contact op met secretariaat@dewakwai.nl waarvoor we u mogen benaderen.

Alvast bedankt voor uw reactie / aanwezigheid tijdens de ALV op 18 April 2019.