Budo-dag & bingo

Beste budosportleden,
 
Nu de regels weer wat versoepelen organiseren we graag een budo-dag voor onze leden.
Dit jaar zullen er twee gratis activiteiten plaatsvinden.

Voor onze leden op de basisschool organiseren we de budo-dag met leuke spelletjes op zondag 18 juli van10.00 –12.00 uur en voor onze oudere leden organiseren we op zaterdagavond 17 juli van 19.00 –21.00 uur een bingo met mooie prijzen.

Lijkt het je leuk om aan één van deze activiteiten deel te nemen? Download en vul het inschrijfstrookje in en lever het in de week van 5 juli in bij je trainer. Natuurlijk vinden we hulp tijdens de budo-dag erg fijn. Wanneer je ons mee kunt helpen kun je dat ook via dit strookje aangeven.
 
Opgeven voor de Budo-dag of bingo kan natuurlijk ook digitaal. Stuur hiervoor een email met je gegevens naar: secretariaat@dewakwai.nl

Sportieve groeten,
Budosportvereniging De Wa-Kwai