Dojo weer open!

Beste leden,

Vanaf zaterdag 15 januari zijn de regels rondom corona weer iets versoepeld en dat wij weer open mogen. Daar zijn we natuurlijk ontzettend blij mee!

Dit betekent wel voor onze club dat wij de qr-code van onze leden van 18 jaar en ouder weer gaan controleren. We willen jullie daarom vragen de qr-code tijdens de les bij te hebben. Deze zullen wij ook scannen. Daarnaast moet iedereen vanaf 13 jaar een mondkapje dragen in de dojo totdat hij/zij de mat betreedt. Ook hier vragen wij jullie medewerking.

Voor onze jonge leden betekent dit dat zij gewoon mogen omkleden in de kleedkamers of omgekleed naar de dojo mogen komen. Tijdens de lessen mogen ouders niet in de dojo verblijven, de kantine is gesloten maar afhalen is mogelijk.

We houden ons aan de regels omdat ook wij gecontroleerd kunnen worden. We vragen jullie daarom ons te helpen en de qr-code bij iedere training of bezoek bij je te hebben.

Bestuur Budosportvereniging De Wa Kwai